Projekty - 2009

 1. Projekt budowlany przebudowy lokali biurowych w budynku biurowym w Gdańsku przy ul. Piastowskiej na biura regionu i oddział banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

 2. Projekt budowlany przebudowy trzech lokali usługowych w budynku usługowo-biurowym w Gdyni przy ul. 10-tego Lutego na oddział banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

 3. Projekt budowlany przebudowy i aranżacji pomieszczeń Strefy Friedrich Wilhelm Raiffeisen w budynku biurowym Vigo w Gdańsku przy ul. Szymanowskiego.

 4. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego w budynku usługowo-mieszkalnym w Gdańsku-Wrzeszczu przy Al. Grunwaldzkiej na oddział banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

 5. Projekt budowlany dostosowania gotowych kontenerów biurowych na budynki biurowo-socjalne w Gdańsku przy ul. Budowlanych. Projekt budowlany przebudowy części budynku mieszkalnego przy ul. Orzeszkowej w Gdańsku-Wrzeszczu.

 6. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy istniejącego budynku gospodarczego na budynek mieszkalny, jednorodzinny w Gościcinie gm. Wejherowo

 7. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego w budynku mieszkalno-usług. w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej na oddział banku.

 8. Projekt budowlany zamienny do projektu adaptacji i rozbudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Chylońskiej w Gdyni.

 9. Projekt budowlany termomodernizacji budynku przychodni zdrowia i przebudowy jego pierwszego piętra w Wejherowie przy ul. Bukowej.

 10. Projekt budowlany zamienny wymiany dźwigu platformowego zewnętrznego i nowych otworów okiennych w budynku przychodni zdrowia w Wejherowie przy ul. Bukowej.

 11. Projekt budowlany przebudowy lokalu użytkowego w budynku mieszkalno-usługowym w Redzie przy ul. Obwodowej na gabinety lekarskie.

 12. Projekt budowlany przebudowy łazienek na I-szym piętrze i pomieszczenia gospodarczego na II-gim piętrze w budynku Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wejherowie przy ul. Obrońców Helu.

 13. Projekt budowlany powiększenie mieszkania o przebudowywaną powierzchnię strychową w budynku mieszkalnym przy ul. Sobótki w Gdańsku Wrzeszczu.

 14. Projekt budowlany budynku biurowego w Gdańsku przy ul. Słowackiego

 15. Projekt budowlany hotelu „Spójnia” w Gdańsku przy ul. Słowackiego

 16. Projekt budowlany przebudowy i rozbudowy hali sportowej „Spójnia” w Gdańsku przy ul. Słowackiego.

 17. Projekt budowlany kolorystyki elewacji budynku Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Redzie przy ul. Gdańskiej.

 18. Projekt budowlany przebudowy i rozbudowy części Szkoły Podstawowej nr 5 –łącznik w Wejherowie przy ul. Gdańskiej.

 19. Inwentaryzacja stanu istniejącego oddziału banku Raiffeisen Bank Polska S.A. w Toruniu.

 20. Projekt budowlany przebudowy dwóch lokali handlowych w budynku usługowo-mieszkalnym w Toruniu przy ul. Jęczmiennej na oddział banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

 21. Projekt budowlany zamienny rozbudowy garażu przy ul. Leszka Białego w Gdańsku