Projekty - 2017

 1. Projekt budowlany zamienny budowy domu opieki przy ul. Radarowej w Gdańsku.

 2. Projekt aranżacji pomieszczenia rozdzielni kelnerskiej w restauracji hotelowej w hotelu Orle w Gdańsku - Sobieszewie.

 3. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania lokalu usługowego na lodziarnię w budynku handlowo-usługowym przy ul. Starowiejskiej w Rumi.

 4. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy budynku usługowego na mieszkalny w Orlu przy ul. Szkolnej gm Wejherowo

 5. Projekt budowlany technologiczny przebudowy lokalu gastronomicznego na pizzerię wegańską, w budynku mieszkalno-usługowym przy w Gdańsku przy ul. Jesionowej.

 6. Projekt koncepcyjny przebudowy mieszkania w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Gdańsku przy ul. Łąkowej.

 7. Projekt budowlany przebudowy pomieszczeń usługowych w budynku usługowym w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej na oddział banku Raiffeisen Bank Polska S.A.

 8. Projekt budowlany zamienny rozbudowy istniejącego budynku mieszkalnego i dobudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Gdańsku przy ul. Jacka Soplicy.

 9. Projekt budowlany przebudowy lokalu gastronomicznego na bar peruwiański w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Świętojańskiej w Gdyni.

 10. Projekt budowlany budowy budynku usługowo-magazynowego - warsztat samochodowy przy ul. Osowski Zakątek w Gdańsku.

 11. Projekt rozbiórki budynku i wiaty - magazynów felg stalowych przy ul. Osowski Zakątek w Gdańsku

 12. Projekt budowlany budowy budynku usługowego z lokalami mieszkalnymi na wynajem przy ul. Słowackiego w Gdańsku

 13. Projekt rozbiórki budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku garażowego przy ul. Słowackiego w Gdańsku.

 14. Projekt budowlany przebudowy dwóch lokali usługowych na przedszkole w budynku mieszkalno-usługowym w Gdyni przy ul. St. Filipkowskiego.

 15. Projekt koncepcyjny przebudowy i nadbudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego z funkcją usługową przy ul. Drzymały w Sopocie

 16. Projekt budowlany budowy budynku usługowego (warsztat samochodowy) z częścią mieszkalną przy ul. Goplańskiej w Gdańsku

 17. Projekt budowlany rozbudowy istniejącego budynku apartamentowego w zakresie dobudowy dźwigu osobowego przy ul. Hryniewieckiego we Władysławowie.

 18. Projekt budowlany technologiczny stołówki hotelowej z zapleczem kuchennym w budynku hotelowo-usługowym przy ul. Banińskiej w Gdańsku.

 19. Projekt budowlany przebudowy klatki schodowej i montażu systemu kontroli dostępu wraz z nową stolarką drzwiową w budynku Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Okopowej w Gdańsku.

 20. Projekt budowlany przebudowy części pomieszczeń na parterze i piwnicy na pomieszczenia biurowe i sanitarne w budynku Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Okopowej w Gdańsku.

 21. Projekt budowlany zamienny domu jednorodzinnego przy ul. Wrzosowej w Chwaszczynie.

 22. Projekt budowlany technologiczny przebudowy i powiększenia zakładu produkcji cateringowej w budynku handlowo-usługowym przy ul. Norblina w Gdańsku.

 23. Inwentaryzacja stanu istniejącego lokalu usługowego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Piotrkowskiej w Gdańsku.

 24. Projekt budowlany przebudowy i nadbudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Gdańsku Osowie przy ul. Daru Pomorza.