Projekty - 2018

 1. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na lokal gastronomiczny- bar wietnamski w budynku usługowo-handlowym w zabudowie szeregowej przy ul. Portowców w Gdańsku.

 2. Projekt budowlany budowy budynku gospodarczego przy ul. Metalowców w Gdańsku.

 3. Projekt budowlany przebudowy lokalu gastronomicznego na bar z pankejkami w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Garncarskiej w Gdańsku.

 4. Projekt budowlany przebudowy lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Antoniukowskiej w Białymstoku.

 5. Projekt budowlany zamienny budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Gdyni przy ul. Marsa.

 6. Projekt budowlany przebudowy i nadbudowy budynku usługowego (warsztat samochodowy) w Sopocie przy Al. Niepodległości.

 7. Projekt budowlany przebudowy mieszkania nr 4 i instalacji gazowej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Aldony.

 8. Projekt budowlany przebudowy lokalu gastronomicznego na bar wegański w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Wajdeloty w Gdańsku.

 9. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania lokalu usługowego na lodziarnię w budynku handlowo-usługowym przy ul. Starowiejskiej w Rumi.

 10. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na lokal gastronomiczny z hamburgerami w budynku usługowo-handlowym przy ul. Rycerza Blizbora w Gdańsku.

 11. Projekt budowlany budowy domu mieszkalnego, jednorodzinnego przy ul. Wieckiej w Gdańsku.

 12. Projekt budowlany przebudowy części pomieszczeń biurowych na parterze i II piętrze (wykucie otworów drzwiowych) w budynku Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Okopowej w Gdańsku.

 13. Projekt budowlany rozbudowy hali magazynowej przy ul. Wejherowskiej w Szemudzie.

 14. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu biurowego na lokal gastronomiczny - pub (klub gier) w budynku biurowym przy ul. Okopowej w Gdańsku.

 15. Projekt budowlany zamienny przebudowy i nadbudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Gdańsku Osowie przy ul. Daru Pomorza.

 16. Inwentaryzacja budowlana do ustanowienia samodzielności lokalu restauracji w budynku hotelowym" A" przy ul. Słowackiego w Gdańsku.

 17. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania lokalu usługowego na gastronomiczny - lodziarnię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Kaletniczej w Gdańsku.

 18. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na gastronomiczny - lodziarnię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Strzelców w Gdyni.

 19. Projekt budowlany budowy obiektów magazynowych z gotowych kontenerów przy ul. Osowski Zakątek w Gdańsku

 20. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego i gospodarczego w zabudowie zagrodowej przy ul. Modrej w Gdańsku.

 21. Projekt budowlany technologiczny modernizacji i remontu stołówki zakładowej w budynku Elektrociepłowni Gdańskiej przy ul. Wiślnej w Gdańsku.

 22. Projekt budowlany technologiczny modernizacji lokalu gastronomicznego na pączkarnię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. T. Kościuszki w Malborku.

 23. Projekt budowlany przebudowy lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalno-usługowym wielorodzinnym przy ul. Brzozowej w Gdańsku.

 24. Projekt budowlany przebudowy lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Antygony w Gdańsku. Projekt budowlany budowy budynku biurowego z kontenerów biurowych przy ul. Goplańskiej w Gdańsku.

 25. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego, jednorodzinnego i trzech zbiorników na wody opadowe w Skrzeszewie gm. Żukowo.

 26. Projekt budowlany budowy budynku zintegrowanej opieki zdrowotnej i telemedycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Dębowej w Gdańsku.

 27. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania lokalu usługowego na gastronomiczny - pączkarnię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Długiej w Kościerzynie.

 28. Projekt rozbiórki części budynku Szkoły Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku przy ul. Przebendowskiego.

 29. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Pogodnych Poranków w Lublewie Gdańskim.

 30. Projekt budowlany zamienny przebudowy i nadbudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Gdańsku Sobieszewie przy ul. Astrowej.

 31. Inwentaryzacja budowlana do ustanowienia samodzielności lokali mieszkalnych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Gdańsku przy ul. Prometeusza.

 32. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego na gabinety podologiczne w budynku usługowo-handlowym w zabudowie szeregowej przy ul. Portowców w Gdańsku.

 33. Projekt budowlany przebudowy lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w celu wydzielenia dwóch odrębnych lokali mieszkalnych w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Wajdeloty w Gdańsku.

 34. Projekt budowlany zamienny budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej i budynku gospodarczego przy ul. Wiejskiej w Redzie.

 35. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego (gastronomicznego) na lodziarnię w budynku handlowo-usługowym przy ul. Adm. J. Unruga w Gdyni.